The Final Revenge
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum pre ludi zo sveta wow a tejto Guildy
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Messe MM hunter

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
messe




Počet príspevkov : 2
Join date : 26.07.2012

Messe MM hunter Empty
OdoslaťPredmet: Messe MM hunter   Messe MM hunter EmptyŠt júl 26, 2012 7:23 pm

Jméno, nick ve hře: Messe, Messepase
Classa, level: Hunter 80
Talenty: Pve - MM/Survi Pvp MM/BM
GS equip: 4953
Historie postavy: Hunter je moja uplne prva classa, co som zacal expit. na rvoznych serveroch som vyexpil uz celkovo 4 huntrov. Huntera na deimose som doexpil cca pred rokom, po otvoreni aresu, som vsak s deimosom skoncil a siel hrat tam. Par mesiacou dozadu vsak Ares skoncil a tak soms a vratil zase spat. Od zaciatku(preto ze som zacinal na tbc) som preferoval talenty BM, na wotlku som vsak v sucasnosti dal prednost MM.
Alti: Messepase 80, druid

Věk: nezverejnim, dvovody si domyslajte ake len chcete
Místo bydlení: Liphook/Haslemere UK
Koníčky: Viem, ze vela ludi to neuznava ale ja musim povedat ze moje hlavne hobby je moja praca. Pracujem ako greenkeeper na golfovom ihrisku Old Thorns. Avsak musim povedat ze golf ma az tak nelaka:) Dalsie moje hobby: kresba, portrety... mozem poskytnut aj web, ale az ked ma vezmete:) horolezectvo, beh. Tak trochu je to aj wow, ale ako hovoria mudri ludia: vela dobreho skodi, tak sa to snazim hrat s mierou.
Taktiky + znalost WoW: Wowko hram od spustenia tbc. Poznam taktiky vsetkych raidov co su otvorene a tie co sa otvoria mi nerobi problem nastudovat. Co sa tyka znalosti svojej classy, tak davam prednost webu a vsetko si zhanam a hladam sam. Svojho casu som bol do huta az tak zazraty ze som dene surfoval po nete len a hladal nove feats, ktore som hned v hre skusal...
Tak gildy kde som posobil boli na horde, spomedzi viacerych zmienim hlavne Rotu, kde som na twine zacinal, potom Chaos Council a Ashes of Phoenix. v sucasnosti som v gilde defenders of roflstyle. Glda vsak nie je pre mna ziadnym prinosom. Ked som sa vratil po mojej prestavke na tbc, tak som pokracoval s equipom nafarmenym z nekonecneho naxu a to co mam teraz som si nafarmil chodenim instancii s worldom. Takze nemozem povedat, ze by mi sucasna gilda bola nejakym prinosom.
to je v podstate hlavna pricina preco chcem ku vam. Chcem gildu s progresom, s farmenim a s kolektivom ktory ma ciel a za niecim ide.
Jaké dny se ti hodí raidovat/v kolik hodin můžeš raidovat: No cez tyzden, kedze som zamestnany clovek mozem az od tej stvrtej, coz je u vas od piatej. cez vikend je to neobmedzene, ale ako som vravel snazim sa hrat wowko s mierou. Co sa vsak tyka progresu, tak vikendy tam mozem presediet donekonecna:) ale dufam ze tolko odo mna vyzadovat nebuduete... Wink

tolko o mne. vase otazky zodpoviem tu, alebo ingame. nevahajte a piste akekolvek dotazy a pripomienky su vitane
Návrat hore Goto down
Admin
Admin
Admin


Počet príspevkov : 40
Join date : 02.07.2012

Messe MM hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Messe MM hunter   Messe MM hunter EmptyPi júl 27, 2012 9:50 am

Ahoj, pisali sme si in-game uz ohladom huntov. V nedelu mame poradu a tam zvazime aj prihlasku. Ako je to s tvojou classou u nas vies a uprimne, podla mna tvoj prichod je len vec dohody. Kolko mas rokov ma netrapi. Vidim to na tvojom pisani, ze 13 nemas. Ohladom casoveho pasme sa netrap, tiez zijem v Anglicku, takze pohoda. Ozveme sa po porade, resp. odkaz budes mat tu na fore.

Chris
Návrat hore Goto down
https://thefinalrevenge.slovakforum.net
Anonymný
Anonymný




Messe MM hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Messe MM hunter   Messe MM hunter EmptyPi júl 27, 2012 1:41 pm

Po přečtení tvojí přihlášky jsem usoudil, že jsi přesně typ lidí, které hledáme (inteligentní, rozumné, schopné pracovat v kolektivu). Z tohoto důvodu jsem na 100% PRO at jsi hunt nebo třeba panda Very Happy...Smile)
Návrat hore Goto down
Koule




Počet príspevkov : 2
Join date : 03.07.2012

Messe MM hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Messe MM hunter   Messe MM hunter EmptyPi júl 27, 2012 5:00 pm

Sympatický pohled na hru :-) navíc dobrých hunterů není nikdy příliš moc Very Happy doporučuji přijetí
Návrat hore Goto down
Kejzi

Kejzi


Počet príspevkov : 47
Join date : 02.07.2012
Age : 29
Bydlisko : Libochovice

Messe MM hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Messe MM hunter   Messe MM hunter EmptyPi júl 27, 2012 5:25 pm

PRO cheers
Návrat hore Goto down
Tereska

Tereska


Počet príspevkov : 63
Join date : 02.07.2012
Age : 31
Bydlisko : Litoměřice

Messe MM hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Messe MM hunter   Messe MM hunter EmptyPi júl 27, 2012 9:24 pm

Ja jsem všemi deseti taky pro, ale musíme se oficialne pobavit o tom Razz
Návrat hore Goto down
messe




Počet príspevkov : 2
Join date : 26.07.2012

Messe MM hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Messe MM hunter   Messe MM hunter EmptyPi júl 27, 2012 11:07 pm

kludne sa bavte kolko vam hrdlo raci, ja mam casu dost:)
Návrat hore Goto down
Tereska

Tereska


Počet príspevkov : 63
Join date : 02.07.2012
Age : 31
Bydlisko : Litoměřice

Messe MM hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Messe MM hunter   Messe MM hunter EmptyNe júl 29, 2012 9:02 pm

PŘIJAT celým vedením! Napiš si ve hře o inv. (Tereskaa, Christofer, Ondraorion, Kejzi)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Messe MM hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Messe MM hunter   Messe MM hunter Empty

Návrat hore Goto down
 
Messe MM hunter
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
The Final Revenge :: Přihlášky :: Vaše přihlášky-
Prejdi na: