The Final Revenge
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum pre ludi zo sveta wow a tejto Guildy
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 heal druidka

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Nikol
Anonymný




heal druidka Empty
OdoslaťPredmet: heal druidka   heal druidka EmptySt august 01, 2012 6:40 pm

-Jméno, nick ve hře: Nicol, Nikol
-Classa, level: Resto Druid 80
-Talenty: Pve - Resto main i equip /balance (i na tank nejaky equip mam)
-GS equip: 4462 (zatím)
-Historie postavy: Vyexpená od začátku samozřejmě
-Alti: Nikhul 80 lvl Shadow Priestka
-Věk: 24 let
-Místo bydlení: vesnička poblíž města Příbor (morava)
-Koníčky: Moje malička dvouroční Laura a wow Smile (nějaké rekreační sporty jako tennis, voleyball, i fotbal si rada zahraju)
-Taktiky + znalost WoW: WoW hraji od patche 1.8.0 (cca 8 let) s mensima prestavkama. Díky asi rok a půl pauze jsem plno taktik co se nyní chodí raidy pozapomínala, ale rychle si je obnovuji. Znam UD 10/25 Naxx 10/25, TOG je pro mě nový, ale už jsem taktiku prošla a no problema : ) Hrála jsem na mnoha free serverech a moje firts main postava byl resto druid na tehdá 60 lvl do full eq atd....
-Bývalé guildy a důvod proč chceš opustit současnou guildu: Sword of the Queen Thalas - rozpad
-Jaké dny se ti hodí raidovat/v kolik hodin můžeš raidovat: Raidovat můžu kdykoli když jsem na wowku a to bývám skoro pořád. (když má přítel dceru u sebe v zahraničí) a to je od jisté doby velmi často. Jinak dělam kolotoč 3směn po 8 hodinách, takže tu v podstatě jsem fakt pořád. Krom toho když jsem v práci
Proč chci do TFR: Chtěla bych se účastnit co nejvíce raidů na všechny progressy, být guildě nějak nápomocná a byt v dobrém kolektivu lidí a s nimi progressovat vše co jde.
Koho znám v TFR: Dostala jsem typ na vaší guildu kde je údajně dobrý kolektiv, což je předpoklad pro co nejlepší chod guildy a ja budu jen ráda když budu moct jakkoli pomoci. To snad stačí : ))
Návrat hore Goto down
Kejzi

Kejzi


Počet príspevkov : 47
Join date : 02.07.2012
Age : 29
Bydlisko : Libochovice

heal druidka Empty
OdoslaťPredmet: Re: heal druidka   heal druidka EmptySt august 01, 2012 7:06 pm

Pekna prihlaska, ten eq hnedka doberes Smile Myslim ze tva ochota a aktivita budou pro nas prinosem, takze jsem PRO Smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




heal druidka Empty
OdoslaťPredmet: Re: heal druidka   heal druidka EmptySt august 01, 2012 10:52 pm

Já jsem pro a rovnou bych tím uzavřel nábor RDruidů Smile
Návrat hore Goto down
Tereska

Tereska


Počet príspevkov : 63
Join date : 02.07.2012
Age : 31
Bydlisko : Litoměřice

heal druidka Empty
OdoslaťPredmet: Re: heal druidka   heal druidka EmptyNe august 05, 2012 7:21 pm

Za celé vedení PŘIJATA! Napiš si ve hře o inv. (Tereskaa, Christofer)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





heal druidka Empty
OdoslaťPredmet: Re: heal druidka   heal druidka Empty

Návrat hore Goto down
 
heal druidka
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
The Final Revenge :: Přihlášky :: Vaše přihlášky-
Prejdi na: