The Final Revenge
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum pre ludi zo sveta wow a tejto Guildy
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 rogue assa / r druid

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Katchen
Anonymný




rogue assa / r druid Empty
OdoslaťPredmet: rogue assa / r druid   rogue assa / r druid EmptyNe august 05, 2012 6:29 pm

Jméno, nick ve hře: Lukáš, Katchenqak , Katchenqa
Classa, level: Rogue, Druid
Talenty: Pve-assa/Pvp-assa pvp-resto/pve-resto
GS equip: rogue 5400pvp / 5173 pve druid 5400pvp / 5250 pve
Historie postavy: koupene
Alti: ani jednoho nepovaziji za Alta, chodím za co je potřeba na raidech.

Věk: 19 let
Místo bydlení: Praha
Koníčky: Android, winter sporty, posilka Smile, a samozrejme wow
Taktiky + znalost WoW: WoW hraji asi 6-7 let z toho rogue 4roky v kuse, sem spise pvp hrac ale posledni pul rok me vcelku chytlo pve (hral jsem ho i driv ale ne na twinstaru) odprogresovano mam ToC 10-25 a ToGC10 na 25 nejak nebyli lidi Very Happy, a samozrejme krom UD (to jen asi do poloviny) vsechny WOTLK dungy vcetne ICC 25. Kazdopadne kdyby jste chteli zavzpominat na UD tak nemam problem se na ty taktiky znova podivat Smile

Bývalé guildy a důvod proč chceš opustit současnou guildu: no byl jsem v Gotte hned, ze zacatku pak jsem byl pretazen do ENRAGE, ktera se tak nejak rozpadla tak jsem skoncil zase zpet v Gotta own em all, problem je, ze jsou to fakt ciste pvp lidi (ted teda zacinaji neco progresovat abych jim nekrivdil), ale uz me to nebavi chtel bych nekam kde pve je vic nez jen off spec v nedeli vecer Smile

Proč chci do TFR: Jelikoz z Ondroveho doporuceni vim, ze jste fajn lidi a rad bych zase prave nejake slusne pve jak uz jsem zminoval vyse Smile
Koho znám v TFR: Ondraorion
Návrat hore Goto down
Katchen
Anonymný




rogue assa / r druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: rogue assa / r druid   rogue assa / r druid EmptyNe august 05, 2012 8:31 pm

Jelikoz nejsem registrovan a nemuzu editovat, tak bych zde jen doplnil, ze jsem dost aktivni clovek a rad bych tou aktivitou byl pro Vas prinosem, jinak v prihlasce jsem si toho nevsiml ale profese muzu nabidnout guilde full JWC se vsemi receptami a to same plati u alchemky, jinak jeste mam LW a eng, ale na tom teprve pracuji.
Návrat hore Goto down
Kejzi

Kejzi


Počet príspevkov : 47
Join date : 02.07.2012
Age : 29
Bydlisko : Libochovice

rogue assa / r druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: rogue assa / r druid   rogue assa / r druid EmptyNe august 05, 2012 10:27 pm

Ja jsem PRO, za zkousku nic nedame Smile Velke + je tva aktivita.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




rogue assa / r druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: rogue assa / r druid   rogue assa / r druid EmptyNe august 05, 2012 10:41 pm

Pro cheers
Návrat hore Goto down
Ripsot




Počet príspevkov : 9
Join date : 12.07.2012

rogue assa / r druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: rogue assa / r druid   rogue assa / r druid EmptyPo august 06, 2012 8:25 am

Určitě pro... skilled lidi se hoděj vždy Wink
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




rogue assa / r druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: rogue assa / r druid   rogue assa / r druid EmptyPo august 06, 2012 9:39 am

Jednoznačně další z těch o kterých vím jistě, že používají mozek Smile)s rougem brutus dps, což se jen tak nevidí..PRO
Návrat hore Goto down
Admin
Admin
Admin


Počet príspevkov : 40
Join date : 02.07.2012

rogue assa / r druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: rogue assa / r druid   rogue assa / r druid EmptyUt august 07, 2012 8:16 am

Ahoj, za mna urcite NIE. Je mi jedno ake ma dps alebo ci pouziva mozog... pri hrani ( moje sukromne dovody a nie citove)
Návrat hore Goto down
https://thefinalrevenge.slovakforum.net
Anonymný
Anonymný




rogue assa / r druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: rogue assa / r druid   rogue assa / r druid EmptyUt august 07, 2012 9:31 am

Samozřejmě respektuji Chrisův názor. Sice neznám tvé soukromé důvody ale guilda není soukromá záležist. Myslím si, že člověk, který má k dispozici heal i dps v podstatě na stejné úrovni je velkým přínosem pro guildu.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin
Admin


Počet príspevkov : 40
Join date : 02.07.2012

rogue assa / r druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: rogue assa / r druid   rogue assa / r druid EmptyUt august 07, 2012 9:50 am

Pokecame o tom in game, ale su to sukromne - guildovne, lebo toho cloveka nepoznam osobne. Len moj osobny nazor preco nie, aj ked ho chcete mat v guilde. A myslim na dobro guildy a to dobre vies.
Návrat hore Goto down
https://thefinalrevenge.slovakforum.net
Anonymný
Anonymný




rogue assa / r druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: rogue assa / r druid   rogue assa / r druid EmptyUt august 07, 2012 9:59 am

To ja taky myslím na dobro GUILDY Smile)...to taky dobře víš
Návrat hore Goto down
Admin
Admin
Admin


Počet príspevkov : 40
Join date : 02.07.2012

rogue assa / r druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: rogue assa / r druid   rogue assa / r druid EmptyŠt august 09, 2012 5:43 pm

Za cele vedenie ANO, napis si v hre o inv na Christofer alebo Tereskaa. Ale poprosim ta aby si sa hlasil hlavne u Terezky a nahod si PVE eq posim.
Návrat hore Goto down
https://thefinalrevenge.slovakforum.net
Sponsored content





rogue assa / r druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: rogue assa / r druid   rogue assa / r druid Empty

Návrat hore Goto down
 
rogue assa / r druid
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Assa Rogue
» Prihláška - Assa Rogue
» Balanc Druid
» Resto/Tank Druid
» Druid balance/resto

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
The Final Revenge :: Přihlášky :: Vaše přihlášky-
Prejdi na: