The Final Revenge
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum pre ludi zo sveta wow a tejto Guildy
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Bianca - feral dps

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Bjanka
Anonymný




Bianca - feral dps Empty
OdoslaťPredmet: Bianca - feral dps   Bianca - feral dps EmptyUt august 07, 2012 7:26 am

Jméno, nick ve hře: Bianca
Classa, level: Druid lvl 80
Talenty: Feral dmg/feral tank
GS equip: Dmg – momentálně asi 5080 (omlouvám se, píšu z práce, takže se nemůžu podívat na přesné číslo), samozřejmě kompletní enchy a sockety (zatím agility). Tank – slabý, začnu se na nabírání tank equipu soustředit ve chvíli, kdy budu mít kompletní na dmg
Historie postavy: Založená v říjnu 2010, mnou vyexpená, navštívila už všechny raidy, vyskillovala enchanting a leatherworking, a jejími koníčky jsou vaření, dobrodružné výpravy po Azerothu a kochání se jeho krásami Smile
Alti: Shaman lvl 25

Věk: 23 let
Místo bydlení: Praha
Koníčky: psaní, literatura, seriály
Taktiky + znalost WoW: Nemám prochozené TOGC, jinak znám vše a myslím, že o sobě můžu říct, že nejsem failerka

Bývalé guildy a důvod proč chceš opustit současnou guildu: Sword of the Quen Thalas, rozpad. Jinak má historie na Twinstaru je velmi, velmi dlouhá a čítá několik postav, takže guild bylo za těch let už několik.

Proč chci do TFR: Chci do guildy, kde se mi bude příjemně hrát, která si dává raidy, ale zároveň je nijak extrémně nehrotí (má to přece být hlavně zábava) a která má, doufám, dobrý kolektiv, protože na něm mi záleží nejvíc. Co můžu nabídnout? Myslím, že slušné dps a spolehlivost v raidech.
Koho znám v TFR: Momentálně asi jen Javiera
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Bianca - feral dps Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bianca - feral dps   Bianca - feral dps EmptyUt august 07, 2012 8:10 am

Slušné dps a spolehlivost v raidech?Smile...to se mi líbí. Navíc se mi zdá, že snad feral druida (dps) nemáme a nikdy jsme neměli Very Happy:D. JSEM PRO. pod podmínkou aktivity Smile)
Návrat hore Goto down
Admin
Admin
Admin


Počet príspevkov : 40
Join date : 02.07.2012

Bianca - feral dps Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bianca - feral dps   Bianca - feral dps EmptyUt august 07, 2012 8:20 am

V mojom pripade ANO, uz len kvoli tomu, ze shelma sa nemoze rozkrajat a naozaj je jediny co alternuje ako feral dps.
Návrat hore Goto down
https://thefinalrevenge.slovakforum.net
Anonymný
Anonymný




Bianca - feral dps Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bianca - feral dps   Bianca - feral dps EmptyUt august 07, 2012 8:35 am

Ferala nemáme a tahle přihláška vypadá víc než dobře Smile Pro všemi deseti.
Návrat hore Goto down
Kejzi

Kejzi


Počet príspevkov : 47
Join date : 02.07.2012
Age : 29
Bydlisko : Libochovice

Bianca - feral dps Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bianca - feral dps   Bianca - feral dps EmptyUt august 07, 2012 9:34 am

Jsem PRO lide mi rikali, ze tocis slusne, navic si myslim ze by jsi byla dobry prinos do guildy, vzhledem k tomu jak jsi tam tak zapalene fishingovala a vyhnala jsi me Very Happy
Návrat hore Goto down
Admin
Admin
Admin


Počet príspevkov : 40
Join date : 02.07.2012

Bianca - feral dps Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bianca - feral dps   Bianca - feral dps EmptyŠt august 09, 2012 5:38 pm

Za cele vedenie ANO, napis si v hre o inv na Christofer alebo Tereskaa.
Návrat hore Goto down
https://thefinalrevenge.slovakforum.net
Sponsored content





Bianca - feral dps Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bianca - feral dps   Bianca - feral dps Empty

Návrat hore Goto down
 
Bianca - feral dps
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» feral tank

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
The Final Revenge :: Přihlášky :: Vaše přihlášky-
Prejdi na: